Монтаж/демонтаж рекламних конструкцій

Побудемо трохи капітанами очевидності і скажемо, що зробити рекламу - не означає її застосувати. Якщо зовнішня реклама виготовляється, значить, хтось буде її монтувати, кеп ✋. Цією людиною, і не однією, а цілою командою можемо стати ми. Ми провели монтаж рекламних конструкцій в Києві кілька сотень разів, і кожен раз успішно, тому у нас є все для того, щоб зробити це ще раз, для вас.

  • фахівці - не тільки ті, які діагностують особливості поверхні та розташування об'єкта, а й ті, які роблять можливим розміщення вивісок на висоті - промислові альпіністи, наприклад;
  • інструменти - у нас є всі кріпильні системи для установки рекламних конструкцій будь-якої складності (драбини, тури та інші монтажні пристрої);
  • спецтехніка - висотний монтаж зовнішньої реклами неможливий без автовишок або кранів, тому ми їх орендуємо, коли потрібно (ціни на установку вивіски в цьому випадку збільшуються рівно на суму вартості оренди техніки).

Важливий момент - нам неважливо чи замовляли ви виготовлення реклами у нас, ми все одно можемо її встановити.

Якщо ви якось повісили вивіску і тепер хочете її зняти, то це теж не проблема. Ось цими турботливими руками ми робимо демонтаж рекламних конструкцій, дуже акуратно і дбайливо, щоб ви могли повісити їх в іншому місці, якщо переїжджаєте.

І пам'ятайте, якісно встановлена ​​вивіска не тільки ефективна і довговічна, а й безпечна для життя.

Дахова установка. Це завжди складна інженерна конструкція, монтаж якої вимагає ретельної попередньої підготовки і високої технічної реалізації, які врахують всі можливі зовнішні навантаження (вітрові і температурні). В процесі максимально задіяні аутсорсингові послуги - оренда техніки, спорядження та фахівці.

Завжди від складності, розміру і ваги конструкції. Від характеру і висоти її розташування, вартості всіх необхідних матеріалів (кріплення / електрообладнання). Зрозуміло, що монтаж невеликого банера на фасад МАФу буде коштувати менше лайтбоксу на кронштейні.

Без поправки на строк доставки і погодні умови, монтаж вивіски у вхідній групі займає приблизно 3-4 години, дахової установки - 12-36 годин.

Напишіть нам, які послуги вас цікавлять
Ми тут, щоб відповісти на будь-яке питання, що у вас може виникнути