Оформлення вітрин

Як ви думаєте, чи існують вітрини, які “говорять”? Нам здається, що кожна друга вітрина в місті “говорить” із нами - "дивись, як круто цей годинник може виглядати на твоїй руці" або "ось тут прямо зараз фінальний розпродаж сезону, зайдеш?" Отож, правильне оформлення вітрин магазинів призводить до того, що ці вітрини реально починають “говорити”. Інакше кажучи, формують попит і беруть участь у побудові системи продаж. В Україні питання перетворення скла в маркетолога вирішує, в основному, поклейка плівки на вітрини.  Ціни на "самоклейки" найнижчі серед інших рекламоносіїв, та й монтаж абсолютно доступний. Принаймні у нас.

Якщо у ваш фокус пошуку потрапила поклейка вітрин у Києві, прочитайте нижче, що ми можемо вам запропонувати:

  • хороший вибір виробників плівок - Oracal, Orajet, Neshen, Solex, Hexis;
  • підбір підходящої плівки - за кольором, типом поверхні, товщиною та іншими фізичними характеристиками;
  • друк - від реалізації макета до післядрукарської обробки;
  • поклейка вітрин плівками будь-якого виду - світлорозсіюючими, вітражними, аплікаційними (для плотерної порізки), металізованими, перфорованими та іншими;
  • демонтаж плівок і очищення поверхонь.

Здебільшого, з двох шарів:

  • лицьового - клейовий склад, поверх якого - основа з полівінілхлориду, вінілу або поліестеру. Це «робочий» шар.
  • захисного - паперова підкладка, яка захищає клейовий шар від забруднення і пошкоджень.

В цілому, процедура фіксації дуже проста.

Для того, щоб клейовий склад добре тримався, потрібно підготувати поверхню, очистити її від пилу, бруду, жиру і старого клейового шару, якщо він є.

Потім потрібно відклеїти паперову підкладку і прикласти лицьовий шар до поверхні, притискаючи його по всій площині перекриваючими рухами. Щоб уникнути утворення повітряних бульбашок, використовують ракелі (пластикові або повстяні). Якщо щось пішло не так, плівку можна акуратно відклеїти і приклеїти повторно, на міцність фіксації це не повпливає.

При обклеюванні певними видами плівки, які чутливі до холодних температур (наприклад, аплікаційна плівка повинна клеїтись при температурі вище 8 градусів), іноді потрібна обробка феном.

Вибір плівки у значній мірі залежить від матеріалу і типу поверхні (рівні, криволінійні, складні), цілі декорування і терміну, протягом якого вона буде працювати.

Для обклеювання скляних і інших прозорих поверхонь добре підходить плівка з прозорою основою (наприклад, ORACAL® 8300).

У разі необхідності отримати ефект світіння у темряві добре працює флуоресцентна плівка (наприклад, ORACAL® 6510).

Найбільш ходовою, напевно, вважається плівка для плотерної порізки, яка завжди представлена ​​в широкому розмаїтті відтінків, з різними поверхнями (матові / глянцеві) (наприклад, ORACAL® 641).

Підбір плівки краще довірити тому, хто буде на ній друкувати або вирізати, а потім клеїти.

Напишіть нам, які послуги вас цікавлять
Ми тут, щоб відповісти на будь-яке питання, що у вас може виникнути