Друк і плотерна порізка плівки

Друк на оракалі - наша ТОП-послуга. Її замовляють постійно. Нам дзвонять і кажуть: "цікавить друк і плотерна порізка плівки в Києві, можете вислати прайс". Справді (?), Іноді хочеться сказати, що плівка закінчилася :) але це неможливо - по-перше, вона ніколи не закінчується, а по-друге, ну, як же без неї?

Як всі ваші вітрини без написів "new collection" і "sale", сімейні фестивалі без ростових фігур, корпоративний транспорт і роздатка без брендингу? А що блогери будуть клеїти в свої стікербуки? А на конференціях або арт-виставках куди дивитися, щоб знайти потрібний стенд або туалет, вибачте? Та що там, навіть фасад шафи-купе іноді не айс без неї. Ви зрозуміли, все зламається, тому що весь світ реклами тримається на плівці, це один з її трьох китів. А друк на плівці дає можливість ефективно її використовувати. Тому ні, ми не скажемо, що плівка закінчилася і з нетерпінням чекаємо ваших дзвінків!

І хоча ми реально розуміємо, що друк на самоклеючій плівці в Україні вам запропонують в сотні місць, дамо декілька підстав, чому можна працювати з нами:

  • у нас є різні типи плівки - ви ж не думали, що на оракалі світ клином зійшовся? Ми запропонуємо і інші - німецькі, італійські, і китайські, якщо потрібно подешевше;
  • ми допомагаємо вибрати - якщо ви не знаєте, яка плівка не сильно тягнеться, а яка - має кращу міцність на розрив, то ми знаємо і скажемо вам;
  • допомагаємо у підготовці макетів - підженемо розмір тексту і графіки, зведемо шари, і взагалі зробимо все необхідне для широкоформатного друку або порізки;
  • клеїмо те, що друкуємо - в сервіс можна включити поклейку плівки на вітрини або транспорт.

На кожному кроці, де потрібно розмістити зовнішню або інтер'єрну рекламу. Рекламним носієм стає будь-який предмет - від олівця або чашки до автомобіля. Навіть, сама по собі наклейка стає рекламою.

Плівка із зображенням - це поширений варіант оформлення торгових і виставкових спотів будь-якого формату, вхідних груп і торгових залів.

Крім цього, це один з інструментів виготовлення таких конструкцій, як лайтбокси, об'ємні літери та інші вивіски і покажчики.

  • широкоформатні білі глянцеві або матові;
  • з чорним клейовим шаром (коли потрібно блокувати світло, щоб не просвічувалось);
  • перфоровані one way vision (коли потрібно зберегти видимість зсередини - така зазвичай використовується на громадському транспорті і вітринах);
  • з декоративними ефектами (кольорові, з ефектом металізації або матування і т.д.).

Та, яка реалізує ваші цілі, якщо коротко. Ну, наприклад, добре розсіює світло, будучи наклеєною на лайтбокс (світлорозсіювальна Oracal 8500) або забезпечує 100% адгезію, виконуючи функції пломбувальної наклейки (Oracal 820).

Важливо вибирати плівку, виходячи з умов і терміну її експлуатації, а також технології передбачуваного друку (не всі плівки призначені для УФ-друку, наприклад. Є серії плівок, придатних тільки для сольвентного і екосольвентного чорнила).

Якщо плівка буде експлуатуватися на вулиці, варто вибирати варіанти з посиленим клейовим шаром і високою стійкістю до погодних умов.

Якщо планується короткострокове використання плівки, потрібно передбачити, щоб плівка легко демонтувалась, не залишаючи ніяких слідів (як варіант, Oracal 620).

Що стосується якості в цілому, то вона вища у виробів європейського виробництва. При цьому, «китай» завжди бере першість з точки зору бюджетності.

Напишіть нам, які послуги вас цікавлять
Ми тут, щоб відповісти на будь-яке питання, що у вас може виникнути