Друк для тканинних лайтбоксів

Добре, що виготовлення світлових коробів прийшло до використання алюмінієвих профілів і текстилю, який в них легко заправляється. Це призвело до того, що лайтбокс може перестати бути просто лайтбоксом, а стати, наприклад, суперсучасною театральною декорацією або виставковою вітриною. Хочете і ваш лайтбокс таким стане?

Зрозуміло, що компанії, які готові зробити лайтбокс на замовлення, готові і рекламу на текстилі для нього надрукувати. Ну, ми так робимо, а якщо інші ні, то навіщо вони вам? :)

Поки ви думаєте, чи потрібен вам друк на тканині для лайтбоксів, ми підготували декілька переваг, щоб ви його замовили:

  • По-перше, це красиво. І це не просто попсова фраза в даному випадку - зображення на текстилі вражає своєю натуральністю. Воно таке природне і реалістичне, що його хочеться помацати. Вашим клієнтам теж захочеться. Сила реклами в дії;
  • Це екологічно. Може не на всі 100%, але навіть поліестерова тканина краще, ніж пластмасове полотно. Ніякого неприємного запаху.
  • Це розширює сфери застосування реклами. Виготовлення лайтбоксів в Києві на базі текстилю сьогодні знаходить втілення абсолютно в несподіваних, на перший погляд, місцях. Наприклад, в новомодних арт-просторах і виставках художніх картин - тканинний лайтбокс як smart-рішення репродукувати всесвітньо відомі картини, вай нот?
  • Це практично. Текстильний постер в кілька разів легший, ніж банер з ПВХ, тому легша і вся конструкція. Ніяких заломів, при необхідності його можна буде використовувати повторно - тканина еластична і легко натягується на короб без складок і "зморшок".
  • Це доступно. Ціни на друк для тканинних лайтбоксів в Україні стартують від 2000 грн Ціни на алюмінієві профілі - від 1000 грн.

Береться технічний текстиль, вставляється в цифровий широкоформатний принтер і через кілька хвилин виходить з надрукованим зображенням. Потім краї цього постера  окантовуються по всьому периметру - запечатується силіконом для легкого монтажу в раму лайтбоксу.

  • 100% PES;
  • категорія B1 (важкозаймисті) за класифікацією Німецького інституту стандартизації (DIN);
  • мала вага (170-210 г / м2);
  • види робочих чорнил: УФ, латексні, сублімаційні;
  • ступінь прозорості: Backlit, Frontlit, Blockout.

Завдяки «гумці», силіконового канту по периметру, полотно легко вставляється в пази металевого профілю. Це можна зробити за кілька хвилин (з поправкою на розмір полотна). У готовому вигляді зображення не має ніякої рамки, що підкреслює високу естетику конструкції.

Напишіть нам, які послуги вас цікавлять
Ми тут, щоб відповісти на будь-яке питання, що у вас може виникнути